ÖZGÜR KURGA “ İZİNLERİNİN TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMESİNİ İSTİYORUZ”

KEMİAD ( Kemer Turizmcileri ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga: “Kamu çalışanlarının izinlerinin tekrar gözden geçirilmesini istiyoruz.

Devamı

KEMİAD, KEMER’İN TURİZM, TİCARİ VE EKONOMİK ENVANTERİNİ ÇIKARACAK

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Özgür Kurga ve Yönetim Kurulu’nun katıldığı toplantıda geleceğe dönük yapılacak çalışmalar ve projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA:'GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR!'

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, 15 Temmuz tarihinde düzenlenen sözde askeri darbe girişimini şiddetle kınadıklarını söyledi.

Devamı

KEMİAD’IN YENİ BAŞKANI ÖZGÜR KURGA OLDU

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) yeni başkanı Özgür Kurga oldu. Eski Başkan Ali Nail Kılıç, Kurga’yı kutlayarak yeni yönetime başarı dileklerini iletti.

Devamı

KURGA JANDARMA'NIN 177.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Kemerli İş Adamı Özgür Kurga ve Kemer'in yakından tanıdığı isimlerden Turhan Anatürk, kurulduğu günden bu yana köklü birimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla vatandaşlarımızın huzur

Devamı

RAMAZANI ŞERİFİNİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN!

11 ayın sultanı Ramazan ayı bu sene 6 Haziran Pazartesi günü başlayacak. 5 Temmuz 2016 Salı günü ise Ramazan Bayramını kutlayacağız. Oruçla ilgili Allahu Teala söyle buyuruyor Ey iman edenler!

Devamı

EN ANLAMLI PLAKET

Kemer Limak Limra Otel’de düzenlenen Özel Sporcular Masa Tenisi  1 ve 2. Bölge Şampiyonası açılış töreni gerçekleştirilirken, törene Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın da katıldı.

Devamı

BAYRAMEFENDİ OSMANLI KAHVECİSİ BÜYÜYOR

Antalya’nın markası olan ve kahve sektörünün lider firması Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi İstanbul’da da hızla büyüyor.

Devamı

ÖZGÜR KURGA:KEMER POTANSİYELİNİN FARKINDA DEĞİL!

Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür Kurga turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi. Rusya’da yaşanan ekonomik sıkıntı sonrası yaşanan krize son dönem Suriye’nin kuzeyinde yaşanan siyasi gelişmeler ve

Devamı

KEMER'DE AK PARTİ RÜZGARI ESİYOR

Kemer SKM'de seçim boyunca görev yapan Özgür Kurga, yaptığı açıklamasında seçim sonuçlarını değerlendirip teşekkürlerini sunarken " Yoğun geçen seçim çalışmaları sırasında bizleri yanlız bırakmayan,

Devamı

KEMER YÖRÜKLER DERNEĞİ 7. AŞURE ETKİNLİĞİNE KATILDIK

Kemer Yörükler Derneği her yıl gerçekleştirdiği Aşure Etkinliğinin yedincisini geniş bir katılımla tamamladı. 30 Ekim 2015 gunu yapılan etkinlik Kemer Kuzdere Mahallesi Kemer Yörükler Derneği Merkezinde gerçekleşti.

Devamı

KURGA, MEHTAP SARP ÜÇGÜL'ÜN SERGİSİNDE

Daha önce 4 karma sergiye katılan ressam Mehtap Sarp Üçgül'ün ilk kişisel resim sergisi Kemer'deki Saffet Yenigün Sanat Evi'nde açıldı.Kadın temalı yağlı boya tablolalarıyla ön plana çıkan Üçgül'ün sergisinin

Devamı