ÖZGÜR KURGA, ASKER MEVLİDİNDE

Kemer esnaflarından Sadullah Demir, yakında askere gidecek oğlu Hayrettin Demir için Kuzdere’de bulunan evinin bahçesinde bir asker mevlidi ve yemeği düzenledi. Yemeğe Kemer esnafları, Demir ailesinin komşuları ve Demir ailesi katıldı.

Devamı

KURGA, KEMİAD'IN KONFERANSINA KATILDI

KEMİAD ( Kemer İş Adamları Derneği ), Doğa Dostları Derneği, Kemer Enduro Kulübü ve Kemer Esnaf Paltformu'nun birlikte düzeldikleri "Fukuşima-Akkuyu Kapsamında Akdeniz'de Turizmin Geleceği " adlı Konferans Kemer Navigatöt Restaurant'ta düzenlendi. 

Devamı

AYŞE NESİBE VE UBEDULLAH EFE'NİN NİKAHINA KATILDIK

Antalyalı gazeteci İbrahim Yılmaz'ın kızı Ayşe Nesibe ile Ubedullah Efe, Sakarya Bulvarında yer alan 100.yıl Restaurantta dünyaevine girdi.

Devamı

KURGA, “ KEMER’İ BEN DEĞİL, BİZ YÖNETECEĞİZ”

Özgür Kurga’nın bugünkü ziyaret noktası Tekirova oldu. Tekirova’da esnafları ziyaret ederek, hal hatır soran Kurga, kendisini tanıtan broşürlerini de Tekirova esnafı ve vatandaşlara dağıttı. Tekirova esnafının yakın ilgi gösterdiği Kurga, ilgileri için Tekirova esnafına teşekkürlerini sundu.

Devamı

KURGA’DAN KURBAN BAYRAMI ZİYARETLERİ

Önümüzdeki dönem Kemer Belediye Başkanlığı için adı geçen Kemerli turizmci iş adamı Özgür Kurga, Kurban Bayramında da dur durak bilmedi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMASI

Kemerli turizmci İş Adamı Özgür Kurga Kurban Bayramını kutlayan bir mesaj yayınladı. Kurga mesajında şu görüşlere yer verdi: " Değerli Kemerliler;  Öncelikle Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

Devamı

BROŞÜRLERİMİZ KEMER'DE DAĞITILIYOR

Kemer'i yönetmeye aday olarak adı geçen ve çalışmaları ile fark oluşturan Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, kendisini tanıtıcı broşürlerini de Kemer halkı ile buluşturuyor. "Bir olalım, birlik olalım.

Devamı

KURGA DURMUYOR!

Kemer Belediye başkanlığı için ismi geçen en güçlü aday adayları arasında yer alan Özgür Kurga’nın Kemer ziyaretleri devam ediyor.

Devamı

KURGA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Özgür Kurga, Kemerde yeni açılan Cadde Gift Mağazasını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Devamı

KURGA'DAN BELDİBİ'NDE DERNEK ZİYARETİ

Çıralı-Beldibi arasında adeta mekik dokuyan Özgür Kurga ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Beldibi’de esnafları dolaşan ve hayırlı işler dileklerinde bulunan eden Kurga, yeni kurulan Beldibi Turizmciler ve Esnaflar Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni de ziyaret etti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'NIN ESNAF ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Turizmci ve işadamı Özgür Kurga, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Dur durak bilmeden ziyaretlerini sürüdren Kurga, “Yaptığımız tüm görüşmelerde bizlere söylenen ortak düşünce, ‘yenilik’ oldu. Yeni bir heyecan olarak Kemer siyasetinde koşmaya devam ediyoruz” dedi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA “KEMER ESNAFININ HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Adı Kemer’i yönetmeye talip olan Başkan aday adayları içerisinde geçen Özgür Kurga, haksız rekabete karşı olduklarını söyleyerek, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

Devamı