ANTALYA EKSPRES - TÜREL KEMER'DE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Ak Parti’nin A takımında Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Menderes Türel Kemer'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Devamı

ANNEANNEMİZİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERDİK

Kemerli turizmci iş adamı Özgür Kurga, anneannesi Nazire Çelik’i kendi elleriyle toprağa verdi. Konyaaltı Hurma’da 87 yaşında hayata veda eden ve Kemer ve Hurma bölgesinde kırıkçı ve çıkıkçı olarak tanınan Nazire Çelik, Antalya Hurma Aşağı Mah. Camiinde kılınan cenaze namazına müteakip Dede Mezarlığında toprağa verildi.

Devamı

BÜYÜK HALAMIZI KAYBETTİK

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) - Gül ailesinin 97 yaşında hayattaki en yaşlı büyüklerinden birisi olan Semiye Gül, hakkın rahmetine kavuştu.Yaklaşık bir yıldan bu yana yaşlılığın da verdiği etki ile evde yatalak olarak hayat sürdüren Semiye Gül

Devamı

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN GÖKÇEN ÖZDOĞAN ENÇ KEMER’DE

Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç Kemer'de ziyaretlerde bulundu. Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, "Ak Parti Antalya Milletvekilimiz Sayın Gökçen Özdoğan Enç’in Kemer ziyaretlerinde bizde yerimizi aldık.

Devamı

KURGA “RALLİ SERVİS ALANININ YERİ KAMU BİNALARININ YAPILACAĞI BİR ALAN OLARAK DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR”

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga yaptığı açıklamada, Kemer’de kamu binalarının durumunun içler acısı halde olduğunu söyledi. Son günlerde yeni adliye binasının Ralli Servis alanına

Devamı

KURGA’DA KİRİŞ ZİYARETİ

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga bölgedeki ziyaretlerini sürdürüyor. Gittği her noktada büyük bir ilgi karşılanan Kurga’nın bu defaki ziyaret noktası Kiriş oldu. Kiriş esnafları ile bir araya gelen Kurga, görüş alışverişinde bulundu.

Devamı

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu büyük bir heyecan ve gurur ile yaşadıklarını belirten Özgür Kurga " Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleşen ve milli mücadelenin zafere giden yolu olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızı büyük bir gurur ve heyecan ile kutluyoruz" dedi.

Devamı

KURGA, BAŞBAKANLIK BASIN YAYIN ENFORMASYON SİTESİNDE

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga’nın Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün web sitesinde haberi yayınlandı. “Kentin Sahibi gibi davranın” başlıklı haberde açıklamalarda bulunan Kurga,

Devamı

KURGA’DAN ERBAŞ’A ZİYARET

Kemer’in kardeş şehri Schwabach’tan gelen ve Kardeş şehri ilişkilerinde ismi her zaman ön planda olan Hicabi Erbaş’ın tatil mekanı yine Kemer oldu. Kemer Meder Otel’de ailesi ile birlikte tatili geçiren Erbaş, Kemer aşığı olduğunu dile getirdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA KEMER AKTUEL DERGİSİNE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

Kemer’de yayınlanan Kemer Aktuel Dergisinde değerlendirmelerde bulundu. Gazeteci Saffet Yenigün’ün sorularını yanıtlayan Kurga, hedeflerini anlattı.

Devamı

KURGA AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kemer’li Kurga ailesinin mutlu günü. Kemerli turizmci ve İş Adamı Özgür Kurga’nın üçüncü çocuğu olan ve adını “Çınar “ koydukları evlatları dünyaya geldi. Özgür Kurga’nın eşi Yeşim Kurga, Antalya Yaşam Hastanesinde 3,200 Kg. ağırlığında nur topu gibi bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Devamı

ANKETLER "ÖZGÜR KURGA " DİYOR

Özgür Kurga, anketlerde de önde gitmeye devam edyor. Gazete Akdeniz'in internet üzerinden yaptığı anket sonuçlarına göre Özgür Kurga ilk sıradaki yerini koruyor.

Devamı