YAZARLAR KEMER’DE BULUŞTU

Kemer dostu yazar ve şairler imza ve söyleşi gününde Kemer Marinada bulunan Navigatör Restaurant’ta bir araya geldi.

Devamı

KURGA,"KEMER'DE DEĞİŞİM ŞART!"

Kemer ve Moskova’da yer alan ofisleri ile yıllardır turizme hizmet veren Okey Gayrimenkul Yatırım ve Kemer Beldibi’nde yer alan Imperial Deluxe Hotel yatırımının sahiplerinden Özgür Kurga EMITT fuarı sonrası yaptığı açıklama ile Türkiye’nin planlı olarak turizme adım atan ilk destinasyonlarının başında gelen Kemer’in turizmdeki yerini ve bölgedeki gayrimenkul pazarını değerlendirdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA ZİRVEDE

Kemer’in siyasetteki yeni yüzü başarılı İş Adamı Özgür Kurga zirvede. Özgür Kurga, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Olympos Teleferik İşletmesi ile Antalya Gazeteciler Cemiyetinin birlikte düzenledikleri Anma töreni sonrası zirvede AGC Başkanı Mevlüt Yeni ve Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ile bir araya geldi. 

Devamı

ÖZGÜR KURGA BELDİBİNİ ZİYARET ETTİ

Kemer siyasetinin yeni yüzü olarak ortaya çıkan başarılı İş Adamı Özgür Kurga bölgedeki ziyaretlerini sürdürürken,  Beldibi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. 

Devamı

KEMER'İN 12 DEV ADAMINA BÜYÜK ALKIŞ!

Aralarında Turizmci, eczacı, doktor, İş adamı ve esnafların da yer aldığı 35 yaş üstü erkeklerin Kemer Basketbol Spor Kulübü çatısı altında oluşturdukları Basketbol takımı örnek birlikteliği ile de adeta parmak ısırtıyor.

Devamı