DENİZLERDEN DAHA ÇOK YARARLANMALIYIZ!

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği) Başkanı Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nı kutlayarak, üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin sahip olduğu denizlerden daha çok yararlanmamız gerektiğini söyledi.

Devamı

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ, HAYIRLI UĞURLU OLSUN!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TBMM'de ettiği yeminle, Türkiye yeni bir siteme merhaba dedi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA:2019 YILININ PHASELİS YILI OLMASINI İSTİYORUZ!

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga, bu yıl turizmde 2015 yılının rakamlarının yakalanabileceğini belirterek, “ Her şey yolunda gidiyor aman nazar değmesin” dedi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, KEMER’DE “TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI” AÇILIŞINA KATILDI

T.C Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın ortaklaşa düzenlediği “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” Kemer Hakkı Saygan Hacı Hafize Saygan 3 Ortaokulu’nda düzenlendi.

Devamı

KEMİAD BAŞKANI ÖZGÜR KURGA DERS VERDİ

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği) Başkanı Özgür Kurga, Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin Girişimcilik dersine konuk oldu.

Devamı

KEMİAD BAŞKANI ÖZGÜR KURGA, “ÇEVRE İÇİN, SAĞLIK İÇİN BİSİKLET DİYORUZ!”

Antalya Kent Konseyi, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Beldibi Muhtarlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen 7’den 77’ye Bisiklet organizasyonu ve spor etkinliği Kemer’in Beldibi Mahallesinde düzenlendi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, KEMER BEYCİK İLKÖĞRETİM OKULU'NUN MİSAFİRİ OLDU

KEMAİD ( Kemer İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga, Kemer Beycik İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırladığı 'Gülümseyin Doğadayız' konulu fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

Devamı

KEMAİD'IN YENİ ÜYESİ HAKAN AKIN!

Kemer Turizmciler ve İşadamlarını, dernekler yasası kapsamında bir çatı altında toplayarak, kaynaşma, mesleki ve ekonomik konularda bilgi alışverişinde bulunmalarını, ülkemizin ve Kemer’in menfaatine olacak her türlü ticari,siyasi ve mesleki platformlardaki faaliyetlerde rol almalarını sağlamak

Devamı

BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYEM!

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de yürüttüğü“Zeytin Dalı” operasyonu kararlılık ve başarıyla sürerken, Keltepe bölgesinde kurulan hain tuzak sonucu şehit düşen kahraman askerlerimizin acısıhepimizin yüreğini burktu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN OFLAZ FUTBOL KOMPLEKSİ'NE ZİYARET

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga, Oflaz Futbol Kompleksinde düzenlenen “Kemer Cup 2018” deki maçları izleyerek,

Devamı

ÖZGÜR KURGA TRT ANTALYA RADYOSU'NDA...

KEMİAD ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga, TRT Antalya Radyosu’nda Akdeniz’in Sesi Programında güncel köşesine katılarak, Turizmde gelişmeleri ve Kemer’de devam eden Idyros Antik Kazılarında gelinen son durumu dinleyiciler ile paylaştı. İşte o program...

Devamı

DÜNYA, AMFORA MEZARLARI GÖRMEYE KEMER'E GELECEK

Idyros Antik Kazılarında ortaya çıkarılan ve dünyada ender görülen MÖ 4-5. yüzyıllara ait olduğu tespit edilen Amfora mezarlar Kemer turizmine büyük değer katacak.

Devamı