AK PARTİ MİLLETVEKİLİMİZ HÜSEYİN SAMANİ KEMER'DE

Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kemer’i ziyaret programına alarak Beldibi, Çamyuva ve Tekirova Beldelerinde gün boyu bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.Özgür Kurga da bu ziayretlerde yerini alarak kendisine eşlik etti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, REKORTMENLİĞİ BIRAKMIYOR

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Antalya 2012 Yılı Gelir Vergisi Vergi Rekortmenleri arasında yerini aldı.

Devamı

KURGA, TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİNİ GELİŞTİRME KONSEYİ BAŞKANI EMİN ÇAKMAK İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

TURSAB'ın başkanlığına aday olan Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Başkanı Emin Çakmak Kemer’de acente temsilcileri ile bir araya geldi.

Devamı

83 YAŞINDAKİ İNGİLİZ YATÇI STUART CAMERON TAM BİR KEMER HAYRANI

Yaklaşık 20 yıldan bu yana Kemer Marina’yı tercih eden ve bu sürenin son 13 yılını da sürekli olarak Kemer’de konaklayarak geçiren İngiliz Stuart Cameron tam bir Kemer aşığı.

Devamı

KURGA, “ ULUSLARARASI RED BULL SEA TO SKY ORGANİZASYONU KEMER'E BÜYÜK BİR RENK KATMAKTADIR”

Turizmci İş adamı Özgür Kurga, Kemer’in Red Bull Sea To Sky organizasyonu ile adını dünyaya duyurduğuna dikkat çekti. Kurga, “Kemer'de, Dünya Ekstrem Enduro Motosiklet yarışları arasında yer alan Uluslararası Red Bull Sea To Sky organizasyonu Kemer'e büyük bir renk katmaktadır. Bu organizasyon ile Kemer adı dünyaya duyurulmaktadır.

Devamı

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU KEMER’DE

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu Kemer’i ziyaret etti. İl Başkanı Mustafa Köse ile birlikte Kemer’e gelen Çavuşoğlu, önce İlçe binasına geldi.

Devamı

KRALİYET YAT VE YELKEN KULÜBÜ’NE BAĞLI İNGİLİZ YATÇILAR KEMER MARİNA’DA

İngiltere’de 1880 yılında kurulan ve dünyanın en eski Yat ve Yelken Kulüplerinden birisi olan İngiliz Kraliyet Yat ve Yelken Kulübü ( RCC )  ilk defa Kemer’de. Kulübe bağlı olarak düzenledikleri yat Rallisi ile Kemer’e gelen 13 yatta bulunan 80 tane yatçı iki gün boyunca konaklayacak.

Devamı

KURGA AİLESİNDEN MEVLİT

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga ve Yeşim Kurga çiftinin geçtiğimiz ay dünyaya gelen üçüncü çocukları “Çınar” bebek için Kemer’de bir mevlit düzenledi. Kurga ailesinin kaldığı Narlıbahçe sitesinin bahçesinde düzenlenen mevlide Kurga ailesi,

Devamı

ÖZGÜR KURGA YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI YÖREX'DE

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK),

Devamı

TÜREL KEMER'DE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Ak Parti’nin A takımında Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Menderes Türel Kemer'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Devamı

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILIMIZ KUTLU OLSUN

Yeni eğitim ve öğretim yılı başlıyor. Büyük bir heyecan ve coşku içinde olan aileler bu heyecanı yaşamaya devam ediyor. Özgür Kurga , 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Devamı

KURGA, GÖYNÜK FEN LİSESİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Özgür Kurga, Göynük’de yeni binasına taşınan Fen Lisesisin 2013-2014 açılış törenine katıldı. Eşi Yeşim Kurga’nın da aynı okulda İngilizce Öğretmeni olduğunu ifade eden Kurga,

Devamı