KURGA’DAN YILMAZ HAMURCU’YA “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Kemer Liman Caddesinde eski adıyla Hannover Paşa Restaurant olarak bilinen yer bundan böyle yeni işletmecisi Yılmaz Hamurcu ile Otantik İstanbul Restaurant olarak hizmet verecek. Baştan aşağı yenilenen Restaurant’ın yeni sahibi Yılmaz Hamurcu, turizmdeki deneyimlerini yeni yatırımı olan Restaurant işletmesi ile de sürdüreceğini söyledi.

Devamı

KEMER’DE 10 NİSAN POLİS BAYRAMI KUTLANDI

Kemer'de düzenlenen bir törenle Polis Teşkilatı'nın kuruluş günü kutlandı. Kemer'deki kutlama töreni Atatürk anıtına çelenk konulması ve ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Devamı

KURGA, LİMAN CADDESİNDE ESNAFLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Kemer’de gezilerini sürdüren Özgür Kurga Liman Caddesi gezisinde esnafların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Liman caddesi esnaflarına uğrayarak yeni sezon öncesi hayırlı bir sezon dileğinde bulunan Özgür Kurga, esnafların sorunlarını ve Kemer’e bundan sonra yapılabilecekler konusunda esnaflar ile görüş alışverişinde bulundu.

Devamı

KEMER'DE ÜÇ CENAZE..ALLAH RAHMET EYLESİN!...

Kemer’de bugün Tekirova, Aslanbucak Mahallesi ve Merkez’de üç cenaze için cenaze namazları kılındı ve ayrı ayrı kabristanlıklarda merhumlar defnedildi.

Devamı

ÖNCE CENAZEYE KATILDI, SONRA VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Dur durak bilmeden Çıralı-Beldibi arasında ziyaretlerini sürdüren Özgür Kurga, bugün de Tekirova bölgesindeydi. Tekirova’da 90 yaşında hayata gözlerini yuman Ayşe Kansız Teyzenin cenazesine katılarak, taziyelerini sunan Kurga ardından Tekirova’nın mahallesi olan Cumayeri’nde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya geldi.

Devamı

“SEÇİME 1 KALA“ PROGRAMINA KATILDIK

AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen  “Seçime 1 Kala” programı Kepez Arena’da gerçekleştirildi.  Özgür Kurga, “Seçime 1 Kala” programına katılırken,

Devamı

KAYMAKAMLIK KUPASI KURUMLAR ARASI VOLEYBOL BAHAR TURNUVASI

Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası Voleybol Bahar Turnuvası müsabakaları Kemer Spor salonunda başladı. 5 Nisan- 01 Mayıs 2013 tarihleri arasında sürecek müsabakalara 12 takım katılıyor.

Devamı

KEMER BASKETBOL SPOR KULÜBÜNE BÜYÜK ALKIŞ

Kemer Basketbol Spor Kulübü, Kemer’i en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyorlar. Antalya Bölgesi Büyük Erkekler Yerel liginde mücadele eden ve maçlarını Antalya’da oynayan;  aralarında Turizmci, eczacı, doktor,

Devamı

KURGA'DAN KEMER BARO TEMSİLCİSİ RAMAZAN BEYREK'E ZİYARET

Özgür Kurga, Kemer Barosu Temsilcisi Ramazan Beyrek’e bir ziyarette bulunarak, 5 Nisan Avukatlar Gününü kutladı. Özgür Kurga ziyarette yaptığı açıklamada " Bireylerin ve toplumuzun hakkını savunan ve yargıda çok önemli bir yeri bulunan tüm avukatlarımızın bu özel günlerini kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum"dedi. 

Devamı

KURGA, ASLANBUCAK MAHALLE MUHTARI İSMAİL UĞUR'U ZİYARET ETTİ

Özgür Kurga Kemer'de ziyaretlerini sürdürüyor. Her gün onlarca kişiyi ziyaret eden Kurga, Aslanbucak Mahalle Muhtarı İsmail Uğur'u da ziyaret etti.

Devamı

GÜRCAN AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞIYORUZ

Göynük eşrafından Gürcan ailesinin büyüklerinden Selahattin Gürcan 73 yaşında hayata gözlerini yumdu.Uzun süredir rahatsız olduğunu öğrendiğimiz Selahattin Gürcan Göynük camiinde kılınan ikindi namazına mütakaaip dualar eşliğinde defnedildi. Merhum Selahattin Gürcan amcamıza allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamı

KURGA'DAN 5 NİSAN AVUKAT GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Özgür Kurga, 5 Nisan Avukatlar günü nedeniyle yayınladığı mesajında, avukatların gününü kutladı ve meslek hayatlarında başarılar diledi. Özgür Kurga yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi " Bireylerin ve toplumuzun hakkını savunan ve yargıda çok önemli bir yeri bulunan tüm avukatlarımızın bu özel günlerini kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum"dedi.
 

Devamı