KURGA, SEBZE PAZARINDA

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga ziyaretlerini sürdürüyor. Haftalık ziyaret programları içerisinde yer alan pazarları gezen ve esnaf vatandaşlar ile bir araya gelen Kurga, gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Devamı

“ÇALMADIK KAPI, ELİNİ SIKMADIK VATANDAŞ BIRAKMAMAK ÜZERE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga, Kemerli gazeteciler ile buluştu ve gündemi değerlendirdi.Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Devamı

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga, 10 Ocak Çalışan Gaazeteciler Gününü kutladı. Kurga yaptığı açıklamada, “Öncelikle tüm basım emekçi dostlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutluyorum.

Devamı

ÖZGÜR KURGA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı olan Özgür Kurga ziyaretlerine ara vermeden sürdürüyor. Beldibi Çıralı arasında adeta mekik dokuyan Özgür Kurga, Kemer’deki esnaflar ile bir araya geldi ve ardından Kuzdere’ye geçerek buradaki esnaflar ve Pazar ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA “2014 KEMER’İN DEĞİŞİM YILI OLACAK”

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga yayınladığı yeni yıl mesajında 2014 yılının Kemer için değişim yılı olacağını söyledi.  Uğurlamaya hazırlandıkları 2013 yılında siyasi açıdan yoğun bir dönem yaşadıklarını belirten Kurga, “ 2013 yılı bizim için çok önemli bir yıldı.

Devamı

MENDERES TÜREL STARTI VERDİ

Menderes Türel, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı sürecindeki seçim kampanyasının startını verdi. Özgür Kurga da Havaalanında yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Menderes Türel'i yanlız bırakmadı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DA DURMAK YOK

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga ziyaretlerine devam ediyor. Her gün farklı noktalarda programlara katılan ve esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kurga’nın bu kez ziyaret noktası Kuzdere ve Aslanbucak Mahallesi oldu. Kuzdere Çaybaşı Mahallesinde merhum Rıza Yiğit’in tevhidine katılan Kurga ardından Kuzdere Kahvesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Devamı

BAKANIMIZI YANLIZ BIRAKMADIK

Antalya Mevlüt Çavuşoğlu’nun Bakan olmasının sevincini yaşıyor.  Egemen Bağış, yeni kabinede AB Bakanlığı görevini Mevlüt Çavuşoğlu'na devretti. Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga da devir teslim töreninde yerini alarak Çavuşoğlu’nu yalnız bırakmadı.

Devamı

ÖNCE GALİBİYET, SONRA BAKLAVA

Kemer’in Antalya Süper Amatör Liginde mücadele eden takımlarından Yeşil Kemerspor, Ormanspor ile kendi sahasında oynadığı maçı 1-0 kazandı. Karşılaşmanın tek golünü 16. Dakikada Barış atarken, maç sonrası Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga futbolculara ve yöneticilere baklava ikram etti.

Devamı

ÇINARLI PASTANESİNDE BULUŞTULAR

Ak Parti’nin Kemer Belediye Başkan Adayı’nın hangi isim olacağı büyük bir merakla beklenirken, Kemer’i yönetmeye aday olduklarını açıklayan ve yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Şeker, Bedri Yalçın, Özgür Kurga ile Turhan Anatürk, birlik mesajı verdi.

Devamı

BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ANTALYA'DA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çok sayıda açılış ve AK Parti Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan adayını açıklamak üzere Antalya'ya geldi.

Devamı

ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZEL GECESİNDE KURGA'YA ANLAMLI PLAKET

Türkiye Özel Sporcular Federasyonun 2013 yılı faaliyet programında yer alan ve 11-13 Aralık 2013 tarihleri arasında Kemer’de gerçekleştirilen Türkiye Bocce Şampiyonası için Kemer’de bulunan Federasyon yetkileri ve sporcular Şampiyonanın ödül töreninde bir araya geldiler.

Devamı