MEŞHUR ADIYAMAN ÇİĞKÖFTE İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Kemer'de 2. Şubesinin Açılışını gerçekleştirdi.Açılışa katılan Turizmci İş Adamı Özgür Kurga'da dükkan sahibi Mehmet Küllük'e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Devamı

ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK, ACIMIZ BÜYÜK! ABDULLAH ÇELİK BAŞKANI KAYBETTİK!

Beldibi eski Belediye Başkanı Abdullah Çelik tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi hastanesinde bu sabaha karşı vefat etti. Uzun süredir Akdeniz Üniversitesinde tedavi gören Beldibi eski Belediye Başkanı Abdullah Çelik’in vefatı herkesi yasa boğdu.

Devamı

KURGA, ESNAF SNATKARLAR ODASI SEÇİMİNE KATILDI

Kemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası'nın 10'uncu Olağan Genel Kurul Toplantısı, Arslanbucak Düğün Salonu'nda yapıldı.Kemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 10. Olağan Genel Kurulu'nda 3 aday yarıştı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DAN 'GEÇMİŞ OLSUN!' ZİYARETLERİ

Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, ziyaretlerini sürdürüyor. Aday adaylığı süresince Kemeri adeta karış karış gezen Kurga, bu ziyaretlerine devam ederken taktir toplamaya da devam ediyor.

Devamı

ÖZGÜR KURGA AVRASYA BOAT SHOW 2014’DE

Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, İstanbul CNR Expo Center’da düzenlenen ve dünyanın kendi alanında 2. büyük tekne ve yat fuarı olan Avrasya Boat Show’a katıldı. Kemer Marina eski Müdürü Hasan Kaçmaz ile birlikte stantları dolaşan Kurga, fuarın üç  tarafı denizlerle çevrili ülkemizde denizciliğin geliştirilmesi adına oldukça önem taşıdığına dikkat çekti.

Devamı

KURGA, PHASELİS MİTİNGİNE ÇOCUKLARI İLE BİRLİKTE KATILDI

Birinci derece arkeolojik sit alanı olan dünyaca ünlü Phaselis‘e 5 yıldızlı otel yapımına karşı çıkmak amacıyla Phaselis Antik Kentinde bir miting düzenlendi. Düzenlenen mitinge katılan Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür yaptığı açıklamasında,

Devamı

KURGA’DAN ALANYA,MANVAGAT VE SİDE TURU

Kemer’in tanınmış Turizmci - İş Adamlarından Özgür Kurga, Side, Manavgat  ve Alanya’yı ziyaret etti. Side ve Alanya’da esnaflarla bir araya gelen Kurga, Side Antik Kentini gezdi ve ardından Selçuklu Mimarisi ile yapılan, İncekum Kervansaray’da hizmette bulunan Yörük Müzesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, ' SEVDASI KEMER OLANIN AKIBETİ HAYROLUR'

Değerli Kemerliler; Kemer Belediye Başkanlığı yolunda uzun bir süredir gece gündüz demeden sizlerle birlikteydik. Bu süre içerisinde Beldibi’nden Çıralı’ya kadar iyi günde kötü günde her zaman sizlerle birlikte olmaya çalıştık.

Devamı

KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI KEMER'DE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

2014 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Antalya-Kemer'de gerçekleştiriliyor. Kış turizminin sessiz günlerini yaşayan Kemer, bu organziasyon ile bir canlılık kazandı.

Devamı

KEMER OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ’NDEN ÖZGÜR KURGA’YA ZİYARET

Kemer Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi  Okul Aile Birliği Başkanı Sedat Öge, Başkan Yardımcısı Orhan Özel, yönetim kurulu üyeleri ve Okul Müdürü İsmet Eraslan  Özgür Kurga’yı ziyaret etti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA EV EV DOLAŞIYOR

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga ziyaretlerine devam ediyor. Her gün onlarca ev ziyareti yapan ve hedefinde “ Çalınmadık kapı, elini sıkmadık kişi bırakmamak” olan Kurga’nın ziyaret noktası Kuzdere oldu.

Devamı

MEHMET EMİN ERKAL 'ARTIK KEMER’DE GENÇLERİN ZAMANI '

Kemer eski Belediye Encümenlerinden Mehmet Emin Erkal artık gençlerin siyasette yer almasını gerektiğini söyleyerek, Özgür Kurga’yı desteklediğini söyledi. Erkal, Özgür Kurga’yı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Devamı