DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Özgür Kurga, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nediyle yaptığı açıklamada, " Şiddet ve ayrımcılığın son bulması dileğiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum"dedi.

Devamı

SABAH AKDENİZ'DE " AKDENİZ MARKALARI"NDAYIZ

Sabah Akdeniz'in her hafta Çarşamba günleri yayınladığı Akdeniz Markaları sayfasında yer aldık. Haberde, " Bu hafta turizmin başkenti Antalya’da, turistik mağazacılıktan,

Devamı

MİNTA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Kemer’in köklü ailelerinden Minta ailesinden Ali Minta’nın eşi, Ak Parti Kemer ilçe Teşkilatı Yönetiminde yer alan ve Kemer Belediyesinden emekli olan Yaşar Minta’nın annesi, yine Kemer Belediyesi çalışanlarından Ali Özdemir’in ablası Nadiye Minta ( 64 ) hakkın rahmetine kavuştu.

Devamı

MERHUM HASAN ÇELİK İÇİN MEVLİT DÜZENLENDİ

Geçtiğimiz hafta Hakkın rahmetine kavuşan Kemer Belediyesi çalışanlarından Arif Çelik’in babası Hasan Çelik için Kuzdere’de bulunan evinin önünde bir mevlit düzenlendi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA "AKDENİZ'İN MARKALARI" SAYFASINDA

Sabah Gazetesinin Akdeniz İlavesinde yayınlanan "Adeniz'in Markaları"nda bu hafta Kemer ve Moskova’da yer alan ofisleri ile yıllardır turizm ve gayrimenkul pazarında hizmet veren Okey Gayrimenkul Yatırımın sahibi Özgür Kurga yer aldı.

Devamı

ZAMAN GAZETESİNİ ZİYARET ETTİK

Antalya'da önceki ay göreve başlayan Zaman Gazetesi ve Cihan Haber Ajansı Bölge Temsilcisi Serhat Şeftali'yi makamında ziyaret ettik.Kurga, Serhat Şeftali'ye çalışmalrı hakkında bilgiler verdi.Serhat Şeftali ise ziyaretten duyduğu memnuniyetği di,le getirerek teşekkürlerini sundu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA,TÜRKİYE UÇUYOR BULUŞMALARI ETKİNLİĞİ'NE KATILDI

Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında gerçekleşmesi hedeflenen ekonomik kalkınma için akıl birliği ve çözüm platformları oluşturmak adına başlatılan ulusal projenin ikinci buluşması Antalya’da gerçekleştirildi.

Devamı

DÜNYA GAZETESİ ÖZGÜR KURGA İLE RÖPORTAJ YAPTI

Türkiye’nin önde gelen ekonomi- politika gazetesi olan Dünya Gazetesi, Kemerli İş adamı Özgür Kurga ile bir röportaj gerçekleştirdi.  Kemer ve Moskova’da yer alan ofisleri ile yıllardır turizme hizmet veren ve aynı zamanda Okey Gayrimenkul Yatırımın sahibi olan Özgür Kurga, Dünya Gazetesi Antalya Temsilcisi Seda Tuzlu'ya Kemer'de turizm ve gayrimenkul pazarını değerlendirdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA AKDENİZ EKONOMİ DERGİSİ'NDE

Akdeniz Ekonomi İş Dünyası Dergisi Özgür Kurga'nın Kemer turizmi ve gayrimenkul pazarını değerlendirdiği açıklamalarını bir sayfa olarak yayına verdi. "Kemer Turizminde kan arayışı!" adı altında verilen Şubat sayısında, Kurga'nın açıklamarına geniş olarak yer verildi.

Devamı

KEMER GÖZCÜ GAZETESİ 13 YAŞINDA

Kemer’in ilk ve tek günlük gazetesi olan Kemer Gözcü Gazetesi, 13 yaşında. Özgür Kurga, ilk günkü heyecanıyla çalışmalarını büyük bir azimle sürdüren Kemer Gözcü Gazetesini ziyaret etti.

Devamı

“KEMER VE SİDE’YE KONGRE MERKEZLERİ YAPILMALI”

ATAV ( Antalya Tanıtım Vakfı ) ve Antalya Kongre Bürosu tarafından BAKA destekleri ile düzenlenen "Kongre ve toplantıların kazanılmasında, gerçekleştirilmesinde tüm aşamalar ve Yeşil Toplantılar " konulu seminer Antalya Ramada Plaza Otel'de düzenlenirken, seminer sonrası açıklamalar,

Devamı

DİŞ SAĞLIĞI MUAYANEHANESİNE ZİYARET

Diş Hekimi Umut Öztürk’ün açtığı Özel Umut Diş Sağlığı Muayenehanesi, Atatürk Caddesinde hizmete girdi.Özgür Kurga, Özel Umut Diş Sağlığı Muayenehanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Devamı