ÖZGÜR KURGA İTALYA’DA MİLANO EXPO 2015’İ GEZDİ

Kemerli Turizmci İş adamı Özgür Kurga İtalya seyahatinde EXPO Milona 2015’e uğrayarak izlenimlerini paylaştı.

Devamı

KEMER ENDURO KULÜBÜ İLE BİRLİKTE BAKA'YI ZİYARET ETTİK

KEMK ( Kemer Enduro Motosiklet Kulübü ) Başkanı Semih Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdemir, Kemerli İş Adamı Özgür Kurga, Termesos Turizm Yetkilisi Erhan Sertkaya, Turizm Yazarı Halil Öncü,

Devamı

KEMER’DE SEZONA “MERHABA” ETKİNLİĞİNE KATILDIK

2015 yılı Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Antalya Valiliği,Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediyesi ve KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği ) tarafından geleneksel hale getirilen “ Turizm Sezonuna Merhaba” etkinliği Olbia Parkta gerçekleştirildi.

Devamı

ŞEFİKA KURGA DİYALİZ MERKEZİ İLK HASTASINI KABUL ETTİ

Kemer Yeni Devlet Hastanesi bünyesinde yer alan “Şefika Kurga Diyaliz Merkezi “ ilk hastasını kabul etti. Diyaliz merkezi Kemer'de bir ilk olarak hizmet vermeye başlarken, 5+1 yatak kapasitesi ve son teknoloji cihazlarla donatıldı.

Devamı

ŞENAY İYİCİL YAŞAM KOÇLUĞU OFİS AÇILIŞINI YAPTIK

Şenay İyicil Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri Kemer’de açıldı.Kemer de yeni bir sektöre imza atan Şenay İyicil dün yaptığı açılış ile Kemer’de bir eksikliği daha kapatmış oldu.

Devamı

KURGA “ KONUT HANUTÇUDAN ALINMAZ”

Antalya gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden iş adamı Özgür Kurga, Antalya Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada, özellikle Side, Konyaaltı, Kemer ve Lara bölgelerin konut satışında öne çıktığını kaydetti. 

Devamı

ÖZGÜR KURGA, BABAANNESİ ŞEFİKA KURGA’NIN VASİYETİNİ YERİNE GETİRDİ

Kemer’de yapımı devam eden ve artık bitme aşamasına gelen Kemer Devlet Hastanesine hayırsever gönüllülerin de katkıları devam ediyor. Kemer’in tanınmış iş adamlarından

Devamı

ÖZGÜR KURGA ZİRVEDE, ENDURO HEYECANINI YAŞADI

Ekstrem Enduro Motosiklet yarışları arasında bir dünya markasına dönüşen ve Türkiye’nin en büyük motosiklet yarışı olan Red Bull Sea to Sky Kemer’de gerçekleştiriliyor.

Devamı

ÖZGÜR KURGA PAHSELIS SANAT ETKİNLİKLERİNDE

Bu yıl 8.si düzenlenen Phaselis Sanat etkinlikleri ilk gün İzmir Barok grubunun verdiği konser ile başladı. Phaselis Antik Kenti Amfitiyatro’da verilen kokteyl sonrası düzenlenen konseri çok sayıda kişi izledi.

Devamı

KEMER’İN İLK BAŞPEHLİVANI İSMAİL ERKAL. 'YOLUN AÇIK OLSUN '

Kemerli kardeşimiz genç güreşçi yıllardır yaptığı mücadelesinin sonucunu Başpehlivanlığa yükselerek elde etti. Son olarak Elmalı güreşlerinde Başaltı birinciliğini elde ederek baş pehlivan olmaya hak kazanan Kemer’in ilk baş pehlivanı olan İsmail Erkal konvoy ile Kemer’i selamladı.

Devamı

KEMERLİ RALLİCİ KARDEŞLERİMİZİ KUTLADIK

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından amatör sporculara yönelik olarak düzenlenen TOSFED Ralli Kupası’nın dördüncü ayağı olan Armutlu Rallisinden 3.lük kupası ile dönen Kemerli Ralliciler Mehmet Civelek ve CoPilot Erdal Boz’a ilçede büyük ilgi var.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI

Öncelikle Ramazan Bayramınızı kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.Bu yılda Ramazan-ı Şerif'i idrak ederek, bayrama ulaştık. Bayramlar küskünlerin barıştığı, birlik ve beraberliğin zirve yaptığı önemli günlerdir.

Devamı