DEPREM GERÇEĞİNİ UNUTMAYALIM

Özgür Kurga'dan deprem duyarlılığı. Kurga, 17 Ağustos Depremnin 14. yıldönümünde yaptığı açıklamasında, " Bundan tam 14 yıl önceydi büyük Marmarara depremini yaşayalı.

Devamı

KURGA YENİ YAŞINA GİRDİ

Özgür Kurga yeni yaşına girdi. Dostlarının ilgisine teşekkeür eden Kurga, aillesi ile birlikte de bu özel günü kutladı. Kurga yaptığı açıklamada, "  Canım ailem yaşgünümü kutladı. Bundan güzel mutluluk olur mu? İyi ki varsınız.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, " BİZ HİZMET SİYASETİ YAPACAĞIZ; HİZMETİ, YATIRIMI VE PROJEYİ KONUŞACAĞIZ"

Kemer’de Belediye Başkan Aday Adayı olarak adı geçen isimler arasında yer alan turizmci ve işadamı Özgür Kurga, hizmeti, yatırımı ve projeyi konuşacaklarını belirterek,

Devamı

ÖZGÜR KURGA, " HAYIRLI TEZKERELER"

Kemer’de vatani görevini yapmak üzere birliklerine teslim olacak 93/3 tertip asker adayları için Kuzdere’de bir asker uğurlama töreni düzenlendi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, BELDİBİNDE 750 KİŞİLİK İFTAR DÜZENLEDİ

Turizmci ve İş Adamı Özgür Kurga Ramazan ayının son iftarını Beldibi’nde Sahil Cami bahçesinde verdi. Annesi Beldibili olan Özgür Kurga’nın çok sayıda akrabasının da katıldığı İftara Beldibiler yoğun ilgi gösterdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DAN 1500 KİŞİLİK İFTAR

Kemer’li turizmci İş Adamı Özgür Kurga, Kemer’de Huzur Camiinde 1500 kişinin katılımı ile bir iftar düzenledi.

Devamı

KURGA’DAN NOSTALJİLİ YOL HATIRLATMASI

Antalya Kemer Karayolu'nda devam eden ve Beldibi girişinde bulunan ve 1013 mt. Uzunluğundaki Altan Ayağ Tüneli de hizmete geçerken, trafikte de rahatlama sağlandı. Yeni hizmete açılan Kemer –Antalya arasında gidiş geliş tüm tüneller de yenilenmiş oldu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DAN KAYMAKAM'A ZİYARET

Özgür Kurga ziyaretlerini sürdürüyor. Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, Kemer'e yeniden tayin olan Kaymakam Bayram Ali Köse'yi makamında ziyaret etti.

Devamı

“KEMER, YENİ BİR HEYECAN BEKLİYOR”

Kemer’de adı Belediye Başkan Aday adayları arasında geçen ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Özgür Kurga, çeşitli açıklamalarda bulundu. Kurga, Kemer’in yeni bir kan, yeni bir heyecan ve yeni bir yüz ve yepyeni kadrolar isteğini gözlemledikleri için bu işe soyunduklarını belirtirken, “ Geçmiş geçmişte kaldı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, “ KEMER TARİHİ DEĞERLERİNİ DAHA İYİ KULLANMALI”

M.Ö. VII. yüzyılda Rodos'lular tarafından kurulan ve Kemer’in en önemli tarihi bölgelerinden birisi olan Phaselis antik kenti her gün yüzlerce kişiye ev sahipliği yapıyor.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, BASINA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Adı Kemer Belediye Başkan aday adayları arasında geçen ve Kemer'in çeşitli bölgelerinde her gün iftardan iftara koşan Özgür Kurga, Kemerdeki yerel basın mensuplarına iftar verdi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, KKTC BARIŞ VE ÖZGÜRLÜK BAYRAMINI KUTLADI

Türkiye'nin 20 Temmuz 1974'te gerçekleştirdiği Kıbrıs Türk halkını özgürlüğüne kavuşturan Barış Harekatı'nın 39'uncu yıldönümü törenlerle kutlanıyor.

Devamı