ÖZGÜR KURGA'YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

UNESCO UniTwin Sualtı Arkeolojisi Ağında lider üniversite olarak seçilen Selçuk Üniversitesinin Kemer’de gerçekleştirdiği Selçuk Üniversitesi Sualtı Arkeolojisi Araştırma ve Uygulama Merkezi tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Devamı

KEMERLİ İŞ ADAMLARINA YENİ HASTANE HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI

Kemer’in yeni devlet hastanesi hakkında bilgilendirme toplantısı Orange Count Hotel’de yapıldı.Somada yaşanan elim kaza nedeniyle sadece bilgilendirmenin yapıldığı ve kısa süren geceye Kemerli İş Adamları katıldı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’NIN AKSU ZİYARETİ

Kemer’de yer alan Okey Gayrimenkul Danışmanlığın Sahibi Turizmci İş Adamı Özgür Kurga’dan Aksu Belediyesi ve Aksu Kent Konseyine ziyaret.

Devamı

ÖZGÜR KURGA ANKARA'DA

Ak Parti Aday Adayı olan ancak aday olamayan Özgür Kurga dur durak bilmeden çalışmalarına hızla devam ediyor. Bir Kemer sevdalısı olarak, Kemer’e hizmet amacıyla siyasetin içine giren Kurga son olarak da Ankara ziyaretinde bulundu.

Devamı

DÜNYA TURİZMİNDE YENİ TRENDLER, 2014 YILINDAN BEKLENTİLER

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından Tuzim Haftası Etkinlikleri kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Nuri Özaltın Konferans Salonu’nda, "Dünya Turizminde Yeni Trendler, 2014 Yılından Beklentiler" konulu 2014 Turizm Haftası Paneli gerçekleştirildi. Panele katılan Özgür Kurga panelistler, konuklar ve Öğrenciler ile sohbet etti turizmi konuştu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN MUHTARLARA ZİYARET

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga dur durak bilmeden Kemer’de ziyaretlerini sürdürüyor. Yerel seçimler öncesinde Ak Parti’den aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Özgür Kurga, seçim öncesindeki temposunu sürdürmeye devam ediyor.

Devamı

KEMER, BEYDAĞLARI FOTO SAFARİSİNE HAZIRLANIYOR

Kemer,  Kaymakamlık ve Fotoiz İşbirliği ile “Kemer Beydağları Foto Safarisi”ne hazırlanıyor. Türkiye’nin fotoğraf meraklıları ve sanatçılarından oluşan Fotoiz Topluluğu,

Devamı

ÖZGÜR KURGA, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDI

Antalya Büyükşehir Belediyesinde devir teslim töreni. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına 5 yıl aradan sonra yeniden seçilen Menderes Türel, görevi devraldı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA 'KEMER FOTORAFLARININ TANITIMA KATKISI BÜYÜK'

Fotoğraf sanatçısı Muhammet Dönmezer'in Kemer ve çevresinde çektiği 40 fotoğraftan oluşan, “2014 Yaza Merhaba Kemer Fotoğrafları”  sergisi KETOB’un katkıları ile Rose Residence Beach Otelde açıldı. 

Devamı

ÖZGÜR KURGA KETOB GENEL KURULUNA KATILDI

1999 yılında Kemer'de bulunan konaklama tesisleri arasında birlik ve beraberlik ihtiyacı üzerine kurulan KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği )’un  Genel Kurul Toplantısı Rose Residence Beach Hotel’de gerçekleşti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA OYUNU KULLANDI

Kemer siyasetinin yeni yüzlerinden birisi olan Turizmci İş Adamı Özgür Kurga’da oyunu kullandı. Kemer Merkez İlköğretim Okulunda oyunu kullanan Kurga, “ Hayırlısı olsun! ”  dileklerinde bulundu.Kurga yaptığı açıklamasında, “

Devamı

ÖZGÜR KURGA KERMES AÇILIŞININ KURDELASINI KESTİ

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga Kemer'de Kermes açılışlarına ve ziyaretlerde bulundu.Önce Kemer Lisesi Okul Aile Birliği tarafından Okul bahçesinde düzenlenen Kermesi ziyaret eden Kurga

Devamı