ÖZGÜR KURGA “GELİŞİM İÇİN DEĞİŞİM ŞART”

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga, Akdeniz TV’de yayınlanan “Seçim Akdeniz” programının canlı yayın konuğu oldu.

Devamı

KEMER YÖRÜKLER DERNEĞİ’NDEN AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Kemer  Yörükler Derneği aşure günü etkinliği düzenledi. Aşure günü’nde davetliler aşure yemenin yanı sıra Kızılay’a kan bağışında da bulundular.

Devamı

ÖZGÜR KURGA 'KEMER’İN ÇEKİŞMELERE DEĞİL, HİZMETE İHTİYACI VAR'

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga yaptığı açıklamasında, Kemer’in artık kavgalar ve çekişmeler üzerinde bir siyaset istemediğini söyledi.

Devamı

KEMER’DE KINDILÇEŞME MİTİNGİ

Kemer’de Kındılçeşme’nin halkla buluşması için ve halka açılması için Kemer Sivil Toplum Platformu tarafından düzenlen yürüyüş ve mitinge vatandaşların ilgisi büyük oldu. Özgür Kurga ve ailesi de yürüyüşe katılarak Kemerliler ile birlikte Kındılçeşme'ye yürüdü. Kemer’den ve Antalya’dan iki bine yakın çevre gönüllüsü Kemer Saat Kulesi önünde buluşarak,

Devamı

ESKİLERİ KONUŞTULAR

1980’li yılların başında Kemer’e gelerek Marina’da çalışmaya başlayan ve 1993 yılında emekli olarak Kemer’e yerleşen Emin Karagöz’den Özgür Kurga’ya ziyaret.

Devamı

ARALIK AYINDA KEMER’DE DALIŞ KEYFİ!

Dünyanın ve yurdun birçok bölümünde kış şartları kendisini gösterirken, Kemer’de yaz havasını aratmayan hava şartları az sayıda açık olan otelde kalan turistleri deniz kıyılarına iterken, dalış turizmi yapmak isteyen turistleri nde tercihi oluyor.

Devamı

KURGA’DAN KINDILÇEŞME MİTİNGİNE DESTEK

Kemer Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga ziyaretlerine devam ediyor. Her pazartesi Kemer’de kurulan sebze pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların hal ve hatırını soran Kurga,

Devamı

KURGA “DURMAK” BİLMİYOR

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga, etkinlikten etkinliğe koşuyor. Her gün Kemer’de onlarca kişiyi ziyaret eden Özgür Kurga, binlerce kişinin elini sıkarken kendisini tanıtma imkanı ve projelerini aktarma fırsatı buluyor.

Devamı

KEMER İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN KURGA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Kemer İlim ve Kültür Derneği Kemer’de farklı bir gece yaşattı. Kemer Spor salonunda Dernek tarafından düzenlenen “Muhabbet Geceleri”  ana sponsoru olan Turizmci İş Adamı, Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga’ya organizasyona katkılarından dolayı, Dernek Sosyal Komite Başkanı Cemil Biçak tarafından teşekkür plaketi sunuldu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, “ KEMER ESNAFIMIZ BU GÖRÜNTÜLERİ HAKETMİYOR”

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) - Kemer’de yaz sezonunun bitmesi ile birlikte caddelerdeki turist sayısı da azalırken, esnafların da sıkıntılı halleri gözlerden kaçmıyor.

Devamı

KURGAYA YAKIŞAN TANITIM FİLMİ

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı olan ve çalışmaları ve tanıtımları ile dikkat çeken Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, son olarak hazırlattığı Tanıtım Videosu ile adında söz ettirmeyi başardı. Tanıtım filminde kendi sesi ile vatandaşlara seslenen Kurga, Kemer’in tarihi ve kültürel özellikleri ile doğal güzelliklerini de filme yansıttı.

Devamı

KEMER ÖZEL TOROS GÜVEN KOLEJİ AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Kemer Özel Toros Güven Koleji Aşure Günü etkinliği, Kemer Protokolü, öğretmen, öğrenciler ve velilerin geniş katılımı ile gerçekleştirildi.

Devamı