KURGA, " BEKLENTİLER BÜYÜK!"

Kemer’de vatandaşların büyük bir beklenti içinde olduğunu vurgulayan turizmci ve işadamı Özgür Kurga, “Beklentiler büyük ve bunun bilincindeyiz. Yakında, bizlere inanan ve Kemer sevdalısı olan tüm arkadaşlarımız ile birlikte halkımızın karşısına çıkacağız” dedi.

Devamı

KURGA, BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga her yıl haziran ayını 3. Pazar günü kutlanan Babalar Gününü kutladı. Sabahın erken saatlerinde soluğu babası Mustafa Kurga’nın yanında alan Özgür Kurga, başta babası olmak üzere tüm babaların bu özel günlerini kutladı.

Devamı

KURGA, DERİN AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞTI

Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin’in acı günü. Derin, Beldibi’nde yaşayan ve 100 yaşında olan dedesi Osman Derin’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

Devamı

KURGA, KEMER LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

Kemer Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi. Bu yıl Kemer Lisesinden mezun olan gençler cüppelerini giyerek tören sonunda kep fırlattılar.

Devamı

ESKİ KEMER’İ KONUŞTULAR

Ak Parti Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Kar, Özgür Kurga’yı ziyaret etti. Ziyarette Özgür Kurga’nın babası Mustafa Kurga, Kurga’nın dayısının oğlu Ümit Şimşekoğlu ile gazeteci Halil Öncü’de bulundu.

Devamı

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN SAMANİ KEMER’DE

Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani Kemer’de ziyaretlerde bulundu. Ak Parti İlçe binasında İlçe Başkanı Ferruh Derin tarafından karşılanan Samani sonrasında GATAB’ı ziyaret etti.

Devamı

ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK

Antalya Kemer Anadolu Lisesi mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Protokolün de yer aldığı tören okul bahçesinde gerçekleştirilirken, okuldan mezun olan öğrenciler ve ailelerin heyecanları gözlerden kaçmadı.

Devamı

KURGA, EKMEL- FATİH ÖĞRENCİ YURTLARI KERMESİNE KATILDI

Kemerli turizmci İş Adamı Özgür Kurga, Arapsuyu Öğrenci Yurdunun bahçesinde kurulan Ekmel- Fatih Öğrenci Yurtları Kermesine katıldı. Kurga, Kermesten gelen gelirin eğitim adına harcanacak olmasına dikkat çekerken, kermesi düzenleyenlere teşekkür etti ve başarı diledi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMASI

Kemerli turizmci İş Adamı Özgür Kurga, Çarşambayı Perşembe gününe bağlayan gece Miraç gecesinin kutlanacağını ifade ederek, bu gecenin önemine dikkat çekti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, “ GELECEĞE BIRAKACAĞIMIZ EN BÜYÜK MİRASIMIZ ÇEVREDİR”

Kemerli turizmci İş Adamı Özgür Kurga, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamasında,” Geleceğe bırakacağımız en büyük mirasımız çevredir” dedi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, DİNAZOR PARKINDA

Kemerli turizmci ve İş Adamı Özgür Kurga, Türkiye'nin ilk dinozor parkı olan “Dinopark” a bir ziyaret gerçekleştirdi. Dinopark ortaklarından Abdullah Eş’in karşıladığı Kurga, parkı gezdi ve yeni sezon öncesi, Eş’e “Hayırlı sezonlar!” dileklerinde bulundu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DAN YÖRÜK PARKINA ZİYARET

Akdeniz yöresinde 700 yılı aşkın geçmişi bulunan, günümüzde tüm özellikleriyle kaybolarak yok olma noktasına gelen Yörük yaşam tarzını yansıtan ve Kemer'de küçük burunda bulunan Yörük Parkı Açık Hava Folklor Müzesi, ziyaretçilere alternatif bir turizm anlayışı sunmaya devam ediyor

Devamı