KURGA KERMES’TE JÜRİ ÜYESİ OLDU

Gökkuşağı Eğitim Vakfı’nın ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlediği kermes yoğun ilgi ile devam ederken, Kanal 7 ekranlarının sevilen sunucularından İkbal’le Diyar Diyar programının suncusu İkbal Gürpınar da Kermese gelerek katılımcılara bir program sundu.

Devamı

KEMER’DE GÖKKUŞAĞI EĞİTİM VAKFI'NDAN KERMES

Gökkuşağı Eğitim Vakfı ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi. Kermes Kemer Otogarının yanındaki kapalı pazarda düzenlenen bir törenle açıldı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, DANİMARKA ANTALYA KONSOLOSLUĞU RESEPSİYONUNA KATILDI

Danimarka Antalya Konsolosluğuna yeni atanan Ozan Ünal’ın verdiği Resepsiyon Kaleiçi ARMA Restaurantta gerçekleşti. Eski Fahri Konsolos Kayhan Öndemir’den bayrağı devralanOzan Ünal kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, MUSTAFA AYDEMİR'İ ZİYARET ETTİ

Kemer’in başarılı İş Adamlarından Özgür Kurga, “Ben Bir Türk Zabitiyim, Batıktan Çıkan Kahraman Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul “adlı kitabının yazarı Mustafa Aydemir’i ziyaret etti. Antalya’daki evinde gerçekleşen ziyarette eski Antalya ve eski Kemer en çok konuşulan konuların başında geldi.

Devamı

KURGA, YÖRÜK TÜRKMEN ŞENLİĞİNDE

Antalya Yörükler Derneğinin Düzenlediği 20. Yörük Türkmen Şöleni çok görkemi ile dikkat çekti. Düzlerçamı Piknik Alanında sabahtan itibaren toplanan Türkmenler ve Yörükler çok farklı bir etkinliğerimza attılar. Sunuculuğunu Rana Özdemir ve Gazipaşalı Sanatçı Mustafa Aksoy yaparken Özgür Kurga da bu özel günde yer aldı. Görüşlerini açıklayan Özgür Kurga, " Yörük ve Türkmen şölenine katıldık.M.Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Toros Dağlarının Tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istikbali uğruna ölürüm." dedi.

Devamı

CANKURTARANLAR KEMER’DE YARIŞTI

KETOB, Redbull sponsorluğunda, TURÇEV ve Sualtı Federasyonu'nun destekleri ile Kemer'in en özel mekanlarından birisi olan Ayışığı Plajı nda cankurtaran yarışması düzenledi. Hayli renkli geçen yarışmada Cankurtaran hem karada hem de denizde zorlu etapları tamamlayarak dereceye girmek için yarıştılar.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, ATSO SEÇİMLERİNDE OYUNU KULLANDI

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) meslek komitesi seçimleri yapıldı.

Devamı

KURGA, NANO TEKNOLOJİ VE YENİ NESİL ÜRÜNLER TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

KEMİAD'ın ( Kemer Turizmci İş Adamları Derneği )  düzenlediği, Otel Havuzlarında Nano Teknoloji ve Yeni Nesil Ürünler Tanıtım Toplantısı Kemer Berke Ranch Otel'de gerçekleştirildi.

Devamı

AK PARTİ KONYAALTI İLÇE TEŞKİLATI KIZILAY İLE “KAN BAĞIŞI KAMPANYASI” DÜZENLEDİ

Ak Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı her yıl Mayıs ayının ilk haftası Cuma günü düzenlediği “Kızılay Kan Bağışı kampanya”sının bu yıl ikincisini gerçekleştirdi.

Devamı

MÜSİAD’DAN KURGA’YA ZİYARET

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği  )’ ın Kemer ziyaretleri. MÜSİAD Şube Başkanı Resul Lekesiz, Başkan Yardımcısı Mücahit Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Büyüköter, Hakan Koçak ve Şube Müdürü Beytullah Aktaş ile Kemer’de bulunan

Devamı

HOLLANDA BÜYÜKELÇİLİĞİNDEN ANTALYA’DA ÇOK ÖZEL GECE

Geçtiğimiz hafta Hollanda’da Kraliçesi Beatrix, 33 yıldır oturduğu tahtı büyük oğlu veliaht Prens Willem Alexander'a bırakırken, Alexander, 123 yıl aradan sonra ülkede tahta geçen ilk erkek olmuştu. Hollanda yeni bir döneme adımı atarken, Hollanda'nın Antalya Fahri Konsolosluğu tarafından Antalya Sunis Hotel'de bir kokteyl düzenlendi.

Devamı

KKTC UBP LEFKOŞA İLCE BAŞKANI DR. FAİZ SUCUOĞLU KEMER’DE ÖZGÜR KURGA’NIN MİSAFİRİ OLDU

Antalya Sanayici İş Adamları Derneğinin davetlisi olarak Antalya’ya gelen ve toplantının ardından Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret eden KKTC Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlce Başkanı Dr. Faiz Sucuoglu Kemer’e de gelerek İş adamı Özgür Kurga’nın misafiri oldu.

Devamı