KURGA AİLESİNİN “DOĞUM GÜNÜ” MUTLULUĞU

Kemer’in başarılı iş adamlarından Okey Gayrimenkul’ün sahibi Özgür Kurga, kızı Alya’nın doğum gününü arkadaşları ve dostları ile birlikte kutladı.

Devamı

YENİ SEZONA MERHABA DİYEN CLUB HOTEL MİRA'YA ZİYARET

Kemer merkezde  6500 m2.lik bir alanda, 52 standart odası ile hizmet veren Club Hotel Mira yeni yüzüyle sezona merhaba dedi.

Devamı

KURGA,23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI

Özgür Kurga, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile yayınladığı mesajında, 23 Nisan 1920 tarihinin, tarihi bir dönüm noktası olduğunu hatırlatarak, " 23 Nisan milletimizin egemenliğini ele aldığı ve vatanına sahip çıktığı en öneli gündür" dedi.

Devamı

KEMER’DE 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

Kemer 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor. Sabah Atatürk Anıtına çelenk koyma, saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ile başlayan törenler öğrencilerin birbirinden güzel sundukları halk oyunları ile devam etti.

Devamı

ÇELİKER AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞIYORUZ

Kemer Belediyesi eski meclis üyelerinden Mehmet Ali Çeliker'in kayın validesi Rukiye Serttaş hakkın rahmetine kavuştu.Merkumenin cenazesi bugun ikindi namazına müteakip Kemer İlçe mezarlığında defnedilirken, kura'an okundau ve dular edildi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA’DAN ANLAMLI ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin yıllık değerlendirme toplantısı, Antalya’nın Kemer İlçesi’ne bağlı Göynük Beldesi’ndeki Lamer Otel’de yapıldı.

Devamı

KEMER ENDURO KULÜBÜNÜ KUTLADI

Türkiye Enduro Şampiyonasının 2.ayak yarışı 20-21 Nisan 2013 tarihlerinde Kemer’de düzenleniyor. İlk ayağı Bodrum'da gerçekelştirilen Şampiyonun ikinci ayağı için Kemer'de çok ciddi bir hazırlık yapıldı.

Devamı

KURGA,KETOB'UN SEZON AÇILIŞINA KATILDI

Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği ) , bölgede yaşayan vatandaşların ve otellere gelen misafirler adına organize ettiği 2. Geleneksel "Yaza Merhaba Şenliği"ni düzenledi. Şenlik Kemer’in sahilinde bulunan Kuğulu Park’ta organize edildi.

Devamı

KKTC ANTALYA TEMSİLCİSİ KORMAN, KEMER’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Antalya Temsilcisi Münir Erer Korman, Kemer’de ziyaretlerde bulundu. Kemer Belediyesi ziyareti sonrası Kemer’e yeni atanan Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin’i ziyaret eden Korman, Kemer’in turizmci ve yatırımcı İş adamı Özgür Kurga’yı da ziyaret etti.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, “TURİZM KENTLERİ; HAYALİ KURULAN, KEŞFEDİLEN VE KEYİFLE YAŞANAN KENTLER OLMALIDIR”

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan "Turizm Haftası" nedeniyle bir açıklama yapan Kemerli İş Adamı ve turizmci Özgür Kurga, Kemer’in, Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından bir tanesi olduğunu ancak turizmde hak ettiği noktada olmadığını vurguladı.

Devamı

KURGA, KUTLU DOĞUM HAFTASINI KUTLADI

Özgür Kurga, Kemerlilerin ve İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası'nı kutladı. Kurga, Peygamberimizin (S.A.V.) hayatının ve güzel ahlakının tüm insanlara örnek ve aynı zamanda model olduğunu belirterek,

Devamı

KURGA'DAN YENİGÜN AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Kemer'de haftalık olarak yayın yapan Kemer Bakış Gazetesi sahibi Mummaer Yenigün, kalp rahatsızlığı nedeniyle acil olarak getirildiği Antalya Memorial hastanesinde ameliyata alındı. Başarılı geçen ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Muammer Yenigün'ün durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Devamı