NAZİRE NİNE İÇİN 52 MEVLİDİ OKUTULDU

Konyaaltı Hurma’da 97 yaşında hayata veda eden ve Kemer ve Hurma bölgesinde çıkıkçı olarak tanınan merhum Nazire Çelik’in 52 mevlidi Hurma Istıl Camisinde gerçekleştirildi.

Devamı

BARANER VE ÖZGÜR KURGA BULUŞTU

Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Kurga, dünyanın en büyük ve en önemli Tur Operatörlerinden TUI AG'nin Türkiye Temsilcisi Hüseyin Baraner ile Antalya’da buluştu. Baraner ve Kurga, Kemer turizmi hakkında ve turizmdeki son gelişmeleri paylaşarak görüş alışverişinde bulundular. 

Devamı

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANIMIZ ANTALYA'DA

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti Antalya İl Binasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ile birlikte partililer ile görüşen Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Ankara'ya geri döndü.

Devamı

ÖZHAN ERKAL’DAN ÖZGÜR KURGA’YA DESTEK

Kemer’de siyasi gelişmeler hız kazanırken, siyasi çevrelerden yapılan açıklamalarda gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Devamı

AK PARTİ KEMER BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ÖZGÜR KURGA VTV’DE CANLI YAYINA KATILDI

Ak Parti’den Kemer Belediye Başkanı Aday Adayı olan Özgür Kurga, Antalya’da yayın yapan VTV ekranlarında Murat Er’in hazırlayıp sunduğu “Adaylık Yolunda” adlı programın canlı yayın konuğu oldu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA AK PARTİ’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, doğduğu ve doyduğu kent Kemer’e Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Kurga, Ak Parti’den Kemer Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu İlçe Binasında düzenlenen törenle İlçe Başkanı Ferruh Derin’e sundu. İlçe binası önünde düzenlenen törene yüzlerce vatandaş katılırken, ailesi de Kurga’yı bu özel gününde yalnız bırakmadı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPACAK

31 Ekim 2013 Perşembe Günü saat 15.00’de Kemer Ak Parti İlçe binasında düzenlenecek olan başvuru törenine çok sayıda kişinin katılması bekleniyor. Kurga yaptığı açıklamasında, “ Doğduğum ve doyduğum Kemer’de yeni bir yüz olarak siyaset sahnesinin içine girdik.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, CUMHURİYET BAYRAMININ 90. YILINI KUTLADI

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90.yılı bugün Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni ile başladı. Cumhuriyetin 90. Yıl kutlamaları, Kemer Belediyesi öünde saat 13.00'te Protokol ve Resmi kurum ve kuruluşların tarafından çelenkler konulmasıyla törenle başladı.

Devamı

AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

AK Parti temayül yoklaması Antalya Kepez Arena'da, il, ilçe teşkilat yöneticileri ve mahalle başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.AK Parti temayül yoklamasına 3 binin üzerine AK Partili katıldı.Kemer İlçe teşkilatı da tam kadro Kepez Arena'da yerini aldı.

Devamı

TOGEMDER KEMER'DE ANAOKULU AÇTI

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneğinin (TOGEMDER) "Anasınıfsız Okul Kalmasın" projesi kapsamında, Kemer Kuzdere'de 5 derslikli Gülçin Ersoy Anaokulu açıldı. Açılışta Özgür Kurga'da yerini aldı.

Devamı

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ENÇ, KEMER'DE

AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kemer'de ilçe teşkilatını ve Çamyuva'da esnafı ziyaret etti. Yerel seçim aday adaylığı sürecinde hiç kimseye söz verilmediğini belirten Enç, "Kriterler masaya yatırılır ve hangi aday ile kazanacaksak, o aday ile seçime gideriz" dedi.Ziyaretlerde Özgür Kurga da yerini aldı.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, ÇAMYUVA’DA

Özgür Kurga dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Çıralı-Beldibi arasından her gün bir başka noktada ziyaretler gerçekleştiren Özgür Kurga’nın son durağı ise Çamyuva oldu.

Devamı