KURGA, YAŞLILARA SAYGI HAFTASINI KUTLADI

Özgür Kurga, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan "Yaşlılara Saygı Haftası" nedeniyle yaptığı açıklamasında, her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılığın,

Devamı

KEMER PASTANESİNDE BULUŞTULAR

Özgür Kurga sabah kahvaltısında Kemer Pastanesinde dostları ile bir araya geldi. Kurga, Kemer'deki son gelişmeleri dostları ile birlikte paylaşırken, konuşulan konuların başında Kemer siyaseti ve turizmdeki gelişmeler oldu. Kemer Pastanesindeki sabah kahvaltısına Kemer'in çok yakından tanıdığı simalar renk kattı.

Devamı

KURGA, ÜLGE'Yİ ZİYARET ETTİ

Özgür Kurga Antalya Yaşam Hastanesinde Tosun Ülge'yi ziyaret etti. Kurga, Ülge'ye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kemer Hakimiyet Gazetesi Sahibi ve yazarı Tosun Ülge şiddetli baş dönmesi ve kusma nedeniyle Antalya yaşam hastanesinde tedavi görüyor. Burada çeşitli tahlil ve tetkiklere tabi tutulan Ülge’nin durumunun önümüzdeki günlerde netleşeceği ifade edildi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA ESNAFLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Özgür Kurga, Kemer’de esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Atatürk Caddesi üzerinde yer alan esnaflar ile bir araya gelen Özgür Kurga, hem esnaflarla bir süre sohbet etti hem de esnafların içinde bulundukları sorunları dinleyerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Devamı

18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ

Özgür Kurga, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi sebebiyle yaptığı açıklamasında, " Çanakkale Zaferi, bir kahraman milletin vatan seferlik destanıdır.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, MÜSİAD'IN ANTALYA’DA DÜZENLENEN KONFERANSINA KATILDI

MÜSİAD ( Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği)'nin düzenlemiş olduğu "Ekonomide 2012 gerçekleşmesi ve 2013 beklentileri " konulu konferans Antalya Talya Oteli  Convention Center'de gerçekleşti.

Devamı

BLACK&WHITE BY HAZY'İ YE ZİYARET

Özgür Kurga, Kemer Atatürk Caddesinde yeni açılan Black & White By Hazy'i mağazasını ziyaret etti. Ziayrette mağaza sahibi Hasan Kılıç'ın yakın ilgisine teşekkür eden Kurga,

Devamı

NASUH ACUN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Antalya'da tedavi gördüğü hastaneden vefat eden, Kemer Belediyesi eski MHP Meclis Üyelerinden Nasuh Acun,ailesi ve dostlarının göz yaşları içerisinde toğrağa verildi.

Devamı

BUGÜN 14 MART TIP BAYRAMI..KUTLU OLSUN

Özgür Kurga, 14 Mart Tıp Bayramı günü nedyle yaptığı açıklamasında, " Sağlığımızın emanetçileri tüm sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri kutsal görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diler, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım" dedi.

Devamı

12 MART İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ

Bugün 12 Mart 1921 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabul edilen İstiklal Marşımızın 92. yıldönümünü kutluyoruz.İstiklal marşımızın yazarı Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy olmak üzere, Ulu önderimiz  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve bütün Kurtuluş Savaşı şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Devamı

ÇGC BAŞKANI CAFER ESENDEMİR’DEN ÖZGÜR KURGA’YA ZİYARET

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Antalya ve Kemer ziyaretlerinde İş Adamı Özgür Kurga’ya da uğrayarak çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Devamı

KEMER'DEN BİR ÇINAR DAHA DEVRİLDİ

Kemer'in Göynük Beldesinin köklü ailelerinden Top Sülalesinin acı günü. Göynük'ün tanınmış simalarından Şaban Top'un babası, Kemerli işadamları Evren ve Hayri Alpasar’ın dedesi,

Devamı