KURGA'DAN ESNAF ZİYARETİ

İşadamı Özgür Kurga, esnaf ziyaretlerini Kemer’in en yoğun caddelerinden biri olan Liman Caddesi’nde sürdürdü. Esnaflarla sohbet eden Kurga, Kemer için yapılabilecekler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Devamı

KEMER AY-YILDIZ MAĞAZASININ AÇILIŞINA KATILDIK

Kemer Atatürk Caddesi üzerine Kemer Ay-yıldız Mağazası açıldı. Ayyıldız markasının Kemer’deki mağazası sade bir şekilde açılırken, daha ilk günden mağazaya olan dikkatlerden kaçmadı. Kemer Ayyıldız Mağazasının müdürlüğünü Kemer’in sevilen simalarından Orhan Özel’in eşi Necla Yıldırım Özel yapıyor.

Devamı

KURGA, KEMER GENÇLİK EĞİTİM KÜLTÜR VE SPOR DERNEĞİNİN KERMESİNE KATILDI

Özgür Kurga, Kemer Gençlik Eğitim Kültür Ve Spor Derneğinin Kermesine Katıldı.  Yoğun ilginin olduğu Kermesin açılışında görüşlerini açıklayan Kurga,bu tür kermeslerin öneminin büyük olduğunu belirtirken, " Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum.

Devamı

KURGA ZİYARETLERİNE HIZ VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Kemer'in siyasetteki yeni yüzü Özgür Kurga, Kemer'deki ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Her gün onlarca kişiyi bizzat ziyaret ederek görüşlerini ve düşüncelerini anlatan Kurga, vatandaşların da görüşlerini alıyor.

Devamı

HEM SPOR, HEM TURİZM HEM DE SİYASET KONUŞTULAR

Özgür Kurga Kemer'de ziyaretlerini sürdürüyor. Çıralı'dan Beldibi'ne uzanan bölgede her gün onlarca kişiyi ziyaret ederek ziyaretlerde bulunan Özgür Kurga, Kemer Merkezde bulunan ve Teknik Direktörlük yapan Azmi İnanıcı'yı sahibi olduğu Spor Cafe'de ziyaret etti.

Devamı

KURGA, OFLAZ TURİZMİ ZİYARET ETTİ

Kemer'in siyasetteki yeni yüzü Özgür Kurga ziyaretlerin sürüdürüken bu kez durağı Oflaz Turizm oldu. Kemer'de yaz kış operasyonlarına devam eden Oflaz Turizm'e uğrayarak şirket sahibi Ozan Güven ve ekibini ziyaret eden Kurga,

Devamı

KURGA’DAN FERRUH DERİN’E ZİYARET

Kemer Ak Parti İlçe Başkanlığına atanan Ferruh Derin’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.  Makamına oturduğu günden bugüne yüzlerce kişiyi ağırlayan Ferruh Derin’in bu kez konuğu Özgür Kurga oldu. Kemer İş dünyasının tanınan isimlerinden birisi olan Kurga, Derin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamı

GÜR AİLESİNİN ACISINI PAYLAŞIYORUZ

Kemer’in tanınmış eşraflarından Gür ailesinin fertlerinden Kemer Belediyesinden emekli Mehmet Ali Gür’ün ağabeyi, yine Kemer Belediyesi Emekli Zabıtalarından Ramazan Gür’ün ağabeyi,

Devamı

KEMER'İN VERGİ REKORTMENİ; ÖZGÜR KURGA!...

Kemer Vergi Dairesi Müdürlüğü Kurumlar Vergisi ve gayrimenkul iradı yönünden birinci olan mükelleflerine teşekkür plaketi verdi. 24. Vergi Haftası nedeniyle Kemer Maliye Binasında düzenlenen törende

Devamı

ÖZGÜR KURGA, KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI

Özgür Kurga, 25-31 Mart tarihleri arasında kutlanan Kütüphane Haftasını kutladı. Kurga yaptığı aıklamasında, " 1964'ten bu yana Mart ayının son pazartesi başlayan haftası "Kütüphaneler Haftası "olarak kutlanmaktadır.

Devamı

KURGA, BELDİBİ'NDE ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMINA KATILDI

Özgür Kurga, Kemer Beldibinde İl-İlçe Müftülerinin ve Kıbrıs Gazisi olan Çanakkale Şehitleri Tanıtım ve Araştırma Derneği Yöneticisi Şükrü Karaca'nın katılımıyla düzenlenen Çanakkale Şehitlerini anma programına katıldı.

Devamı

MT MİNİ KOLEJ’DEN “ÇANAKKALE RUHU” GÖSTERİSİ

Kemer Aslanbucak mahallesinde bulunan MT Mini Kolej Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası nedeniyle “Çanakkale Ruhu” adında bir program hazırladı.

Devamı