ÖZGÜR KURGA GÖYNÜK PAZARINI ZİYARET ETTİ

Kemer siyasetinde adı son günlerde sıkça duyulan ve bölgede dağ taş demeden ziyaretlerini sürdüren İşadamı Turizmci Özgür Kurga, Göynük’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Göynük’de pazarı ziyaret eden Özgür Kurga, hem alışveriş yaptı hem de pazarcı esnafı ile sohbet edip hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Devamı

KURGA’YE ESNAF ZİYARETİ

Son günlerde Kemer’de esnafların, shopping centerler ve hanutçuluk faaliyetlerine karşı sıkıntılarını dile getirmek ve seslerini duyurabilmek adına oluşturdukları “ Esnaf Platformu” üyeleri,

Devamı

KURGA,TURİZM ZİRVESİNDE

Antalya Belek'de bulunan Gloria Verde Oteli’nde düzenlenen “Turizm Zirvesi”nde Avrupa piyasalarında Türkiye satışlarındaki son durumu değerlendirildi.

Devamı

ÖZGÜR KURGA, YÖRSİAD’IN İFTAR ÇADIRINDA

Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, YÖRSİAD’IN Çallı’da kurduğu iftar Çadırına konuk oldu. YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü  ile birlikte İftar çadırında oruçlarını açan Kurga,

Devamı

ÖZGÜR KURGA, “ HAKSIZ REKABETE KARŞIYIM”

Adı Ak Parti’den Kemer Belediye Başkan Aday adayı olarak duyulan ve Çıralı’dan Beldibi’ne kadar olan bölgeyi karış karış gezerek kendisini birebir anlatmaya çalışan Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür Kurga,

Devamı

KURGA'DAN RAMAZAN KUTLAMASI

Özgür Kurga Ramazan Ayının başması nedeniyle vatandaşların Ramazan aylarını kutladı. Kurga, Ramazan ayının kaygıların ve sıkıntıların geri plana artıldığı sevginin, saygının ve hoşgörünün ön plana çıktığı,kırgınlıkların sonlandırıldığı bir ay olduğuna dikkat çekerek, " Ramazan-ı Şerifiniz hayırlara vesile oldun.

Devamı

ÖZGÜR KURGA GEDELME’DE

Kemer’de Çıralı-Beldibi arasında ziyaretlerini sürdürerek kendisini daha yakından tanıtma şansı bulan Turizmci İş Adamı Özgür Kurga, bu kez Gedelme’de yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldi.

Devamı

KURGA AİLESİ PAZAR ALIŞVERİŞİNDE

Özgür Kurga, her hafta pazartesi günleri kurulan Sebze pazarını gezerek hem esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulundu hem de pazarda alışveriş yapan Kemerliler ile sohbet etti.

Devamı

5. ÇUKURYAYLA ŞENLİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

5.Kemer Çukuryayla şenlikleri Kemer’in en yüksek yaylarından birisi olan “ Çukuryayla” da gerçekleştirildi. Kemer Yörükler Derneği tarafından organize edilen şenliklerde Yörük kültürü sergilendi.

Devamı

BELDİBİ BAHÇECİK CAMİİ RESMEN İBADETE AÇILDI

Kemer Beldibi’nde bulunan ve bölgenin köklü ailelerinden Çelik ailesinin bağışladığı 3 bin m.lik alan içinde bulunan Beldibi Bahçecik Camii resmen ibadete açıldı.

Devamı

ÖZCAN MEYDAN’DAN KURGA’YA ZİYARET

Çamyuva Simena Tatil Köyünde bulunan Baracuda Dalış Merkezini işleten Özcan Meydan, turizmci İş adamı Özgür Kurga’yı ziyaret etti. Ziyarette Kemer’in dalış potansiyeli konuşuldu.

Devamı

KURGA "KEMER SUALTI ZENGİNLİĞİ İYİ KULLANILMALI"

Kemer Marina'nın hemen karşısında 33 metre derinlikteki Fransız savaş gemisi 'Paris 2', Birinci Dünya Savaşı'nda 13 Aralık 1917'de Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul komutasındaki batarya tarafından kara topuyla batırıldı.

Devamı