İŞADAMI ÖZGÜR KURGA KEMERLİLERİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTURDU

Geçtiğimiz dönem Ak Parti’den Kemer Belediye Başkan Aday adayı olan Kemer’li turizmci İş Adamı Özgür Kurga, yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile Huzur Camiinin bahçesinde bir iftar düzenledi. Kemer’lilerin yoğun ilgi gösterdiği iftarda,

Devamı

ALANYA’DAN KEMER’E ZİYARET

Alanya’da yer alan Klas Otelleri Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Barcın ve Otel Satış ve Pazarlama Müdürü Hüsamettin Yıldız, Kemer’li turizmci Özgür Kurga’yı ziyaret etti. Turizmciler Alanya ve Kemer’de Turizm ve Gayrimenkul üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler. Kurga, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Devamı

ÖZGÜR KURGA'DAN RAMAZAN MESAJI

Kemerli turizmci İş Adamı Özgür Kurga Ramazan Ayının başması nedeniyle vatandaşların Ramazan aylarını kutladı. Kurga, Ramazan ayının kaygıların ve sıkıntıların geri plana artıldığı sevginin, saygının ve hoşgörünün ön plana çıktığı,kırgınlıkların sonlandırıldığı bir ay olduğuna dikkat çekerek, " Ramazan-ı Şerifiniz hayırlara vesile olsun. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının bereketi sofralarınıza, huzuru kalbinize, imanı dualarınıza yansısın.

Devamı

KEMER’İN SUALTI ARAŞTIRMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ RESMEN FAALİYETE GEÇTİ

Kemer'de geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sualtı Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin hizmet binasının açılışı düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.

Devamı

YÖRÜKLER ÇUKURYAYLA'DA BULUŞTU

Kemer Belediyesi destekleri ile bu yıl 6. sı düzenlenen Kemer Çukuryayla Yörk şenlikleri çok sayıda katılımcı ile Kemer yaylasında düzenlendi. Kemer'in Tahtalı eteklerinde yer alan “ Çukuryayla” da gerçekleştirilen şenlikte Yörük kültürü sergilendi.

Devamı

YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜ YAŞATACAKLAR

Kemer Belediyesi destekleri ile Kemer Yörükler Derneği tarafından bu yıl 6. Sı düzenlenecek olan Çukuryayla Yörük Şenlikleri için geri sayım başladı.

Devamı

KEMERLİ BAŞARILI GÜREŞÇİYE BAKLAVA İKRAMI

Kemer’in son dönem yetiştirdiği ve başarılı çıkışı ile dikkat çeken güreşçilerinden İsmail Erkal, sponsoru Kemer Mira Otelleri sahiplerinden Özhan Erkal ile birlikte turizmci İş Adamı Özgür Kurga’yı ziyaret etti. 

Devamı

ÖZGÜR KURGA KERMESİ ZİYARET ETTİ

Kuzdere’de bulunan Kemer Öğrenci Yurduyararına Kemer Otogarı yanında bulunan kapalı Pazar alanında  kurulan kermesi ziyaret eden Kemerli Turizmci İş Adamı Özgür hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Devamı

KURGA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya Ulupınar'da bulunan Botanik Restaurant'ın sahipleri Fevzi Taş ve oğlu Barış Taş'a ait olan ve Kemer 1 bölgesinde bulunan dört yıldızlı Botanik Hotel hizmete geçti.

Devamı

ÇELİKER AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Ak Parti Kemer İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Çeliker ile Mesut Çeliker'in babası Metin Çeliker uzun süredir tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesinde hayata gözlerini yumdu.

Devamı

KEMER BANAZLI İSMAİL’İ KAYBETTİ

Kemer’in tanınmış ailelerinden Kurga ailesinden, Banazlı lakabı ile tanınan “Banazlı İsmail” hakkın rahmetine kavuştu. Banazlı İsmail Kurga, uzun süredir tedavi görüyordu.

Devamı

ÖZGÜR KURGA ' TARİHİ YERLER TURİZM ADINA CİDDİ BİR POTANSİYEL'

Antalya’dan yayın yapan VTV Kanalında yayınlanan “VTV Yollarda “ programı bu haftaki çekimlerinde Kemer’e de uğrayarak, yıllardır gün yüzüne çıkmaya ve turizme kazandırılmayı bekleyen Selçuklu Av Köşkünü konu aldı.

Devamı