Geçtiğimiz Cuma günü Kaşta gerçekleştirilen Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu seçiminde Başkanlığa seçilen Rıza Perçin Kemer’de teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Bölgede üyeleri ziyaret eden Rıza Perçin, bu kapsamda KEMİAD’a da ( Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) bir ziyaret gerçekleştirdi. KEMİAD Başkanı Özgür Kurga ile bir araya gelen Başkan Perçin, değişimi Batı Antalya'ya, batı Antalya'yı da merkez yönetime taşıyacaklarını söyledi.Her zaman görüş ve önerilere açığız…

Kemerli İş Adamı ve turizmciler ile her zaman bir arada olacaklarını, onların görüş ve önerilerine açık olduklarını belirten Rıza Perçin, “Öncelikle yeni oluşumun ilk adımı olan, TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu, başkanlık seçim sonuçlarının, tüm Batı Antalya'mıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bölgede seçim sonrası teşekkür ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kemer’de önemli işlere imza atan değerli KEMİAD Başkanımız Ögür Kurga’yı da ziyaret ediyoruz. Batı Antalya’nın sorunlarına çözüm olmaya çalışacağız. Bu konuda KEMAİD ile ve değerli Başkan Özgür Kurga ile ile de sık sık görüşüp, görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu seçiminde başkanlığa seçilen Rıza Perçin’i kutluyorum!

KEMİAD Başkanı Özgür Kurga da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu seçiminde Başkanlığa seçilen Rıza Perçin’i ve tüm Yönetim Kurulu üyelerini kutladı ve başarı dileklerinde bulundu.

Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu yönetiminde iki değerli Kemerli turizmci Mehmet Akbaba ve Ozan Güven’in de bulunduğuna dikkat çeken Başkan Kurga, “ Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu seçiminde başkanlığa seçilen Rıza Perçin’i kutluyorum. Bizim için ayrıca sevindirici olan bir diğer tarafta KEMİAD’da da Yönetim Kurulu üyesi olan Mehmet Akbaba ve Ozan Güven arkadaşlarımızın TÜRSAB Batı Antalya Yöre Temsil Kurulu Yönetimine seçilmeleridir. İnanıyorum ki bu arkadaşlarımız ile Kemer TÜRSAB’da en iyi şekilde temsil edilecek ve sorunların üstesinden gelinecektir ”dedi.